• Pasūtījuma veikšana

  Pasūtījumus iespējams veikt mājaslapā www.dkm-tools.com . Lai veiktu pasūtījumu, Jums ir jāveic pieci vienkārši soļi: jāieliek izvēlētās preces pirkuma grozā, jāaizpilda piegādes informācija, jāizvēlās maksājuma veids, jāpārbauda pasūtījuma informācija un jāapstiprina pasūtījums.

   

  Cenas

  Visu preču cenas ir norādītas eiro (EUR) valūtā ar pievienotās vērtības nodokli (PVN) 21% apmērā no preces cenas.

   

  Apmaksa

  Mūsu internetveikalā par veiktajiem pasūtījumiem varat norēķināties izvēloties Jums tīkamāko apmaksas veidu: skaidrā naudā, apmaksa ar pārskaitījumu, ar internetbankas starpniecību maksājumu veicot pasūtījuma izdarīšanas brīdī, maksājums ar PaySera vai līzinga maksājums. 
  Plašāku informāciju par pasūtījumu iespējamajiem apmaksas veidiem atradīsiet sadaļā „Apmaksa“.

   

  Piegādes ilgums

  Katras preces piegādes laiks ir norādīts tās aprakstā. Piegādes ilgums ir atkarīgs no preču pieejamības mūsu noliktavā.
  Gadījumā, ja pasūtījumā tiek iekļautas preces ar dažādiem piegādes termiņiem, pasūtījumu saņemsiet termiņā, kas norādīts precei ar ilgāko piegādes termiņu.

   

  Tiesības uz preču atgriešanu

  Jums ir tiesības atgriezt preci 2 nedēļu laikā no tās saņemšanas brīža. Gadījumā, ja vēlaties atgriezt preci, lūdzu informējiet mūs par to rakstot e-pasta vēstuli uz info@dkm-tools.com norādot atgriešanas iemeslu.
  Atgriežamajai precei jābūt nelietotai un iepakotai tās oriģinālajā iepakojumā. Plašāku informāciju par preču atgriešanu atradīsiet sadaļā „Atgriešana“.

   

  Garantija

  Garantijas nosacījumi ir noteikti katra produkta aprakstā. Ražošanas defektu gadījumā instrumenti tiks salaboti bez maksas. 
  Plašāku informāciju par garantijas nosacījumiem un dažādu ražotāju garantijas pakalpojumiem atradīsiet sadaļā „Garantija“.