Preču piegādes izmaksas NAV iekļautas cenā.

PIEGĀDES IZMAKSAS:

Piegādes izmaksas mainās atkarībā no izvēlētās preces, apjoma, vietas un piegādes veida.

Lētākā piegāde ir "Omniva" un "Pastastacija" pakomāti - € 3,50 un "DPD Pickup" - € 4,50 pakubode. Uz jebkuru pakomātu / piegādes punktu Latvijas teritorijā. Tomēr ņemiet vērā, ka ir ierobežojums izmērā un svarā.
Omniva:
Maksimālais pakas izmērs: A39xP38xG64cm un svars nepārsniedz 30kg
Pastastacija:
Ir divu veidu pakomāti, kuros ir atšķirīgi skapīšu izmēri:
Rīgas pilsētā pārsvarā ir pakomāti, kur var ievietot pakas ar max.izmēru: 38x38x58cm
Pārējā Latvijas teritorijā pārsvarā ir pakomāti, kur var ievietot pakas ar max.izmēru: 60x60x60cm
Maksimālais pakas svars - 31,5kg
DPD Pickup:
Maksimālais pakas garums 100cm, bet maksimālais kopgarums (2 augstumi + 2 platumi + garums) 200cm un svars nepārsniedz 20kg

Piegādes izmaksas ar "Venipak" kurjerpastu ir atkarīgas no svara, apjoma un piegādes vietas. Ieliekot konkrēto preci grozā un norādot piegādes vietu Jūs uzzināsiet piegādes maksu. Tomēr ņemiet vērā, ka atsevišķām precēm piegādes maksa var tikt koriģēta.

Piegādes izmaksas ar "dkm-tools" kurjeru Rīgas robežās precēm, kuru svars nepārsniedz 30kg, ir €5,00.
Ieliekot konkrēto preci grozā un norādot piegādes vietu Jūs uzzināsiet piegādes maksu. Tomēr ņemiet vērā, ka atsevišķām precēm piegādes maksa var tikt koriģēta.

PIEGĀDES TERMIŅI:

Uz "Omniva" pakomātiem - 1 darba dienas laikā (pēc saņemšamas "BMV" noliktavā).
Uz "Pastastacija" pakomātiem - 2-3 darba dienau laikā (pēc saņemšamas "BMV" noliktavā).
Uz "DPD Pickup" paku bodēm - 1 darba dienas laikā (pēc saņemšamas "BMV" noliktavā).
Ar "Venipak" kurjerpastu - 1 darba dienas laikā (pēc saņemšamas "BMV" noliktavā).

Preču piegāde ar "BMV" kurjeru tiek veikta saskaņojot ar klientu. Parasti piegāde Rīgā un Pierīgā tiek veikta 1-2 darba dienu laikā (pēc saņemšamas "dkm-tools" noliktavā).

PIEGĀDES NOSACĪJUMI:
Preču piegāde tiek veikta uz norādīto adresi. Preču piegāde tiek veikta līdz 1.stāva ieejas durvīm (ja ir iespējama transporta piekļūšana). Mazgabarīta preces līdz 20kg tiek nogādātas "tieši rokās". Lielgabarīta preču izkraušana neietilps piegādes izmaksās un tas ir atsevišķs pakalpojums. Lūdzam Jūs nodrošināt operatīvu preču izkraušanu, lai nekavētu transportu.

PREČU SAŅEMŠANA NOLIKTAVĀ:
Iespējama preču saņemšana noliktavā Artilērijas ielā 24-19, Rīgā. Daļa preču iepriekš ir jāpasūta. Atsevišķas preces nav iespējams saņemt BMV noliktavā. Par preču pieejamību lūgums kontaktēt elektroniski vai pa telefonu. Maksa par pasūtījumu apstrādi NETIEK piemērota.

PREČU PIEŅEMŠANA:
Prece tiek nodota klientam kopā ar pavadzīmi. Pircēja pienākums ir salīdzināt preču atbilstību pavadzīmē norādītajam. Parakstot pavadzīmi, klients apliecina, ka viņam nav pretenziju par saņemto preču kvantitāti un vizuālo kvalitāti. Lūdzam Jūs nekavēt preces piegādātāju, pārbaudot iepakojuma saturu. Pretenzijas par iepakojuma satura neatbilstību norādītajam tiek pieņemtas 24 stundu laikā. Ja konstatēta neatbilstība, lūdzam nekavējoties par to mūs informēt.